Masage.cz Odborná masérská praxe 

Nabídka masáží

Používáme 100% přírodní léčivé bylinné oleje nejvyšší kvality od firmy Salus

Sportovní rekondiční masáž 30 min. 300,- Kč

Nejčastěji aplikovaná masáž svalových skupin, jejíž účinek je podle použitých hmatů, jejich sledu a intenzity, buď uklidňující nebo naopak mobilizující. Vhodná především pro vyznavače aktivního pohybu. Výrazně napomáhá krevnímu oběhu a odplavování odpadních produktů (především kyseliny mléčné) ze zatěžovaného svalstva a následně z celého těla.

Klasická regenerační masáž 30 min. 300,- Kč

Nejúčinnější cesta k odstranění bolestivých svalových spasmů (stahů) a tím pádem k navození přirozeného stavu uvolnění celého organismu. S důrazem na podporu činnosti lymfatického systému a dalších fyziologických pochodů v našem těle.

Dornova metoda 60 min. 600,- Kč

Aplikací této jemné manuální metody pomáháme tam, kde má masážní technika při nápravě lidského těla své hranice. Toto cestou lze poměrně snadno a účinně pomoci návratu kloubům a obratlům do původní správné polohy, odkud se vlivem různých okolností v našem životě vychýlily. (Často není příčinou žádný úraz, ale naopak pohodlný a až nezdravý způsob našeho každodenního života, špatným sezením počínaje a ochabováním celých svalových skupin vlivem naší nečinnosti konče.)

Medová detoxikační masáž 60 min. 600,- Kč

má silné detoxikační účinky, odstraňuje z těla škodlivé látky, povzbuzuje organizmus, pozitivně působí na psychiku, příznivě působí při potížích s bolestivostí hlavy, potlačuje problémy s nespavostí, stimuluje zažívací systém

CELOSTNÍ TERAPIE 90 min. 900,- Kč

odstranění bolestí pohybového aparátu, reflexní masáž, hydromasáž, perličková solná lázeň, masáž spoušťových bodů a energetických drah těla, laserová fototerapie

© 2006 OStan